Archiwum: 2016-10

Róg Otchłani, HDmod i zaczątki modów w Jaskini...

, autor: Włodarz Hellburn

Dzisiaj przedstawiamy Wam nowiutki, świeżutki, prosto z pieca dział poświęcony modom dla Heroes III. Póki co serwis zawiera informacje o nieoficjalnym dodatku Horn of the Abyss[/b]] oraz wiele szczególików dotyczących [b]HDmoda[/b]]. Na tym jednak nie skończymy, gdyż jak powszechnie wiadomo, takich ambitniejszych projektów związanych z kultową trójeczką jest o wiele więcej.
Jak zwykle, zapraszamy do zwiedzania, a w razie napotkania błędów, nieścisłości lub braków - prosimy o napisanie w odpowiednim temacie na forum.

Ale to jeszcze nie wszystko! Z tej okazji chcemy zaprezentować Wam pierwsze rezultaty naszych prac nad spolszczeniem Horn of the Abyss. Projekt ten to nie tylko zwykłe tłumaczenie, ale również szeroko zakrojone poprawki językowe oraz wizualne. Do kompletu serwujemy również [b]miniłatkę językową dla HDmoda
], by w pełni móc cieszyć się dodatkiem Rogu Otchłani w naszym rodzimym języku :).
Póki co spolszczenie wkracza w wersję beta] i obejmuje tylko elementy rozgrywki (nazwy, opisy, grafiki), z wyłączeniem tekstów kampanii, pojedynczych scenariuszy oraz edytora map. Z czasem postaramy się zapewnić Wam pełną polską lokalizację.
W rozwinięciu tej nowiny możecie podglądnąć garść screenów, a tymczasem:
Pobierz HotA 1.4.2 oraz spolszczenie
Pobierz miniłatkę dla HDmoda
Lokalizacja ta powstała głównie na podstawie burzy mózgów Hellburna oraz Hobbita z Kwasowej Groty (autora pierwszego polskiego działu HotA). Za bazę spolszczenia posłużyły nazwy oraz teksty ze Złotej Edycji.
Wszystkich autorów projektu można doglądnąć klikając w przycisk "Autorzy" w grze.