Róg Otchłani, HDmod i zaczątki modów w Jaskini...

, autor: Włodarz Hellburn

Dzisiaj przedstawiamy Wam nowiutki, świeżutki, prosto z pieca dział poświęcony modom dla Heroes III. Póki co serwis zawiera informacje o nieoficjalnym dodatku Horn of the Abyss[/b]] oraz wiele szczególików dotyczących [b]HDmoda[/b]]. Na tym jednak nie skończymy, gdyż jak powszechnie wiadomo, takich ambitniejszych projektów związanych z kultową trójeczką jest o wiele więcej.
Jak zwykle, zapraszamy do zwiedzania, a w razie napotkania błędów, nieścisłości lub braków - prosimy o napisanie w odpowiednim temacie na forum.

Ale to jeszcze nie wszystko! Z tej okazji chcemy zaprezentować Wam pierwsze rezultaty naszych prac nad spolszczeniem Horn of the Abyss. Projekt ten to nie tylko zwykłe tłumaczenie, ale również szeroko zakrojone poprawki językowe oraz wizualne. Do kompletu serwujemy również [b]miniłatkę językową dla HDmoda
], by w pełni móc cieszyć się dodatkiem Rogu Otchłani w naszym rodzimym języku :).
Póki co spolszczenie wkracza w wersję beta] i obejmuje tylko elementy rozgrywki (nazwy, opisy, grafiki), z wyłączeniem tekstów kampanii, pojedynczych scenariuszy oraz edytora map. Z czasem postaramy się zapewnić Wam pełną polską lokalizację.
Pobierz HotA 1.4.2 oraz spolszczenie
Pobierz miniłatkę dla HDmoda


Godzilla
Gratuluję i dalszych sukcesów
Architectus
Łał! Rewelacyjne wykonanie!
Fimrys
Pełne spolszczenie wydaje się być wspaniałym projektem. Powodzenia!
Tarnoob
Chałwa! :-)
Bubeusz
Wyborne, wyborne. Palce lizać. Dzięki wielkie i chwała! Uważam to za świetny kierunek, w którym mogłaby zmierzać Jaskinia.
Freestylekk
Genialna robota Panowie, brawo! Chętnie skorzystam!
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.