Fabryka: Rajd

, autor: Mateusz

25 i 26 lipca odbywał się Streamfest, coroczne rosyjskojęzyczne wydarzenie skupione wokół e-sportu, gamingu i streamingu. Zaproszenie otrzymali także modderzy z zespołu Horn of the Abyss]. W studio pojawił się sam lider, Docent Picolan oraz Tevye, odpowiedzialny m.in za redakcję tekstów czy tłumaczenie na język angielski.
Podczas spotkania, twórcy zaprezentowali nam najnowszy trailer nadchodzącej frakcji Factory oraz wzięli udział w krótkiej sesji pytań i odpowiedzi. Powtórkę możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube.
Niedługo potem, sam trailer pojawił się na oficjalnym kanale Docenta. Sprawdźcie jak prezentuje się prawie cały line-up w akcji!

Architectus
Będąc po rozłożonym na kilka uruchomień oglądaniu tego interesującego nagrania, stwierdzam, że pięknie omówiliście wywiad ze Streamfestu 2020. Ze szczegółów, podoba mi się błyskotliwe określanie "bombowcem" ulepszonej jednostki niziołka, oraz podzielam Wasze odczucia wobec trafności pójścia HotA Crew steampunkową ścieżką konceptu Forge. :) Co więcej, rozbawiło mnie sformułowanie o bardzo wkurzonym cerberze z zianiem. :D Cieszę się także, że dubbingowcy zostali wybrani, oraz że wskazaliście mieszanie się różnych stylów, szczególnie steampunku, w zamku Forteca, jak również że podkreśliliście by przymrużyć oko na początkowo niepasujące do siebie połączenia stylów w Fabryce oraz łączący się z tym eklektyzm frakcji Herosa. ^^ Z ciekawostek historycznych, jakie tego roku zwróciły moją uwagę przy okazji rozważań o poziomie zaawansowania technologicznego w grze, występujący artefakt zwany lunetą jest przedmiotem którego czas wynalezienia uznawany jest za XVII wiek, czyli epoki oświecenia, następującej po średniowieczu. Powodzenia przy dalszych aktywnościach!
LuckyClover
Miło że e-sport w Rosji pamięta o HotA :)
Gdyby tylko inne klasyki były tak traktowane byłoby cudownie ...
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.