Smutne wieści z Rosji, nie żyje lider HotA Crew, Docent Picolan

, autor: Włodarz Hellburn

Z ogromnym smutkiem prezentujemy Wam oświadczenie HotA Crew:

Kochani,
z żalem informujemy, że ponieśliśmy dotkliwą stratę. 7 listopada tragiczną śmierć poniósł założyciel i lider Horn of the Abyss, wspaniały artysta i kompozytor, znany społeczności jako Docent Picolan. Nie przesadzimy mówiąc, że HotA była jego dzieckiem - to on położył fundamenty całego projektu, a jego wieczny entuzjazm stanowił nasz motor napędowy przez 13 lat rozwoju. Był nie tylko koordynatorem, ale sam odpowiadał za całe mnóstwo grafik. Utrzymywał także kontakt ze społecznością, tworzył muzykę i świecił przykładem, pomagając utrzymać wszystkich w zainteresowaniu naszą pracą.
Minie trochę czasu zanim pogodzimy się z jego odejściem i ustalimy plan na kontynuację działań. Niemniej jednak, jako HotA Crew obiecujemy, że nie zamierzamy porzucić naszych planów. Fabryka (Factory), której Docent poświęcał całą swoją energię przez ostatnie trz lata, zostanie ukończona i wydana ku pamięci naszego kolegi i przyjaciela.

http://heroes.net.pl/uploaded/news-calendar/2020/docentpicolan2020rip.jpg
Baronus
Wybitny twórca. Dziekujemy za wszystko. Bez niego nie bylo byl HoTy.
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie a swialosc wiekuista niechaj mu swieci. Amen. +++
Tarnoob
Przeklejam komentarz z Hirawki.

Nie chcę w to wierzyć. Nigdy go nie spotkałem, a teraz myślę, że to mogło być moim marzeniem; pewnie nie tylko moim, ale i tysięcy fanów na świecie; a może i milionów, patrząc na to, że ludzie będą grać w HotA jeszcze przez dekady. :-/
mslaw1
wielka szkoda i strata
Architectus
Łączę się w bólu i współczuję stracie.

Dziękuję za zamieszczenie nowiny.
Możliwość komentowania została zablokowana w związku z minięciem 30 dni od daty opublikowania nowiny.